KAZBEK

Kráľovský štandard
klasického českého piva

Kazbek je špeciálna odroda chmeľu typická silnou korenisto-citrónovou vôňou. Preto je skutočným zážitkom pre všetkých milovníkov plných pív českého typu. Navyše sa výborne hodí k tradičným špecialitám a k mäsitým jedlám. Limitovaná edícia tohto unikátneho piva bola vyrobená v spolupráci s krušovickými pivovarníkmi a s Chmelárskym inštitútom v kráľovskom pivovare Krušovice.

Tento špeciál bol dostupný v limitovanom množstve vo vybraných prevádzkach začiatkom tohto roka.

V prípade záujmu ho prinesieme v limitovanej edícii aj budúci rok.

SVÄTOMARTINSKÉ

Extra horký filtrovaný svetlý špeciál s jedinečnou chmeľovou vôňou a s plnou chuťou čerstvého chmeľu. Záver jesene sa od nepamäti spája s odpočinkom po celoročnej práci, ako čas, keď je úroda pod strechou a keď sa pred predvianočným pôstom naši predkovia odmeňovali svätomartinským hodovaním.

Odmeňte sa aj vy pivným špeciálom z prvej tohtoročnej úrody ručne česaného žateckého chmeľu. Krušovickí sládkovia ho v pivniciach pivovaru nechali zrieť celých 5 týždňov, aby ste si na sviatok sv. Martina mohli vychutnať to najlepšie, čo tohtoročná úroda priniesla. Tak na zdravie s prvým krušovickým pivom z tohtoročnej úrody!

Tento špeciál bol dostupný v limitovanom množstve vo vybraných prevádzkach koncom minulého roka. Znova si ho budete môcť vychutnať už koncom októbra.

MUŠKETÝR

Pivo Mušketýr vyniká vysokou plnosťou a zlatistou farbou. Tieto vlastnosti mu dodávajú štyri druhy použitých sladov – slad český a tri druhy sladov špeciálnych. Žatecký chmeľ zaisťuje príjemnú horkosť a jemnú chmeľovú vôňu. To všetko spolu s vodou čerpanou z artézskych studní z Křivoklátskych lesov vytvára lahodnosť a jedinečnosť tohto piva.

Špeciál Mušketýr si môžete vychutnať po celý rok v pube Rudolfinum.

PŠENIČNÉ

Krušovice Pšeničné je nefiltrované pivo, jemne mútne, s vyššou penivosťou a intenzívnou vôňou spolu s väčšou rezkosťou. Vyznačuje sa veľmi ľahkou a harmonickou chuťou, doplnenou o ovocné tóny. Je skvelým osviežením a príjemným spestrením pre tých, ktorí radi objavujú netradičné a zaujímavé chute.

Tento špeciál v limitovanej edícii si môžete vychutnať iba v pube Rudolfinum.

MALVAZ

Staročeský Malvaz je ukážkou umenia krušovických sládkov, ktoré sa dedí po generáciách a je prísne strážené. Tento typ piva bol vždy vyrábaný pri významných situáciách. Základom tohto 13°polotmavého špeciálu je tradičný technologický postup výrob silného ležiaku za použitia vody špičkovej kvality z vlastných podzemných vrtov, výberových sladov a žateckého chmeľu. Sila a chlebnatosť staročeského Malvazu je vyrovnávaná výraznejšou, dlhšie trvajúcou, príjemnou, až zamatovou horkosťou.  Sýto zlatá, až jantárová farba predznamenáva intenzívny zážitok z plnej chuti, ktorá dlho pretrváva. Je určený pre skutočných pivných fajnšmekrov.

Tento špeciál v limitovanej edícii si môžete vychutnať iba v pube Rudolfinum.

Nájdite prevádzky so špeciálmi